Чи можуть розраховувати громадяни України на пільгові умови іпотечного кредитування?

Як відомо, Кабінет Міністрів України доручив Державній іпотечній установі (ДІУ) розробити план дій для забезпечення громадян доступним житлом.

Для виконання доручення, представники ДІУ звернулися до банківських установ з пропозицією співпраці в сфері надання іпотечних кредитів на пільгових умовах.

На сьогоднішній день діє закон, що стосується підтримки будівельної галузі, особливо будівництва житлових приміщень, в період світової кризи. Також закон передбачає державну підтримку громадянам, які складаються в черзі на отримання житла.

Підтримка полягає в оплаті 30% вартості квартири з державних коштів, а на решту необхідну для придбання житла суму, держава через посередництво банків, список яких затверджує ДІУ, гарантує іпотечне кредитування громадян на пільгових умовах. У постанові Кабміну №140, що стосується встановлення порядку забезпечення громадян України доступним житлом за допомогою державних програм сприяння, прописаний механізм реалізації вищезгаданої програми. За умовами програми, право на придбання доступного житла мають громадяни, які потребують поліпшення житлових умов.

Також програма передбачає завершення будівництва недобудов з великим ступенем готовності, яких за період кризи накопичилося на території України не мало. ДІУ пропонує співпрацю банківським установам, і просить надати на розгляд пропозиції банків, що стосуються умов надання кредитів по іпотеці для населення на пільгових умовах і на довгий час.

Наш магазин продає постільну білизну , зшиту на наших фабриках. Майстри ось уже багато десятиліть виробляють різноманітні тканини найвищої якості, в тому числі і високоякісні пастельні комплекти.
Опубликовано : 18.12.10

Рекомендуем
 

Курс доллара

Курс евро


 
При согласованном полном или частичном копировании текстовых материалов с сайта
обязательным является размещение ссылки на ресурс. Copyright ©