Вхідні двері – метал чи металопластик?
Найчастіше зовнішні двері виготовляють із металу та металопластику. Ціна на металеві буде вищою, адже вони надійніше захистять житло від злому.

Якщо потрібно придбати вхідні двері у Львові, слід, перш за все, дослідити головні властивості пропонованих на ринку моделей в залежності від матеріалів, з яких вони можуть бути виготовлені, детально тут. Найчастіше зовнішні двері виготовляють із металу та металопластику. Ціна на металеві буде вищою, адже вони надійніше захистять житло від злому. Проте й металопластикові можуть чудово захистити оселю, якщо обрати якісну фурнітуру й замовити їх у компанії, що гарантує якість, наприклад, у салоні «Центр дверей».

Які переваги гарантують металеві двері, які пропонує салон «Центр дверей»

Конструкція зіграє визначну роль у довговічності виробу – так, металевий лист, з якого вони виготовлені, повинен бути не вужчим за 1,5 мм і не товщим від 3 мм. Зсередини конструкція має вертикальні, горизонтальні, похилі або комбіновані металеві ребра жорсткості. Найкращий вибір – комбінована система, адже вона завадить прогинанню листа всередину чи відгортанню верхніх або нижніх кутків металу одночасно. Найнадійнішими вважають броньовані сталеві двері – всередину їхнього каркасу заливають бетон. Броньоване полотно дуже важко вибити, і навіть неможливо пробити кулями.

Профіль для коробки повинен мати товщину не меншу за 0,3-0,5 мм, а петлі необхідно захистити від зрізання, аби зловмисники не змогли зняти полотно. Щоб це зробити, виробник має застосувати сейфові, з опорним підшипником, кулькові чи звичайні петлі, і оснастити їх протизйомними штирями. Для зовнішнього покриття дверей не рекомендують використовувати МДФ чи ПВХ, адже такий матеріал дуже швидко псується від вологи.

Таким чином металевий варіант:

  1. Надійно захищає оселю.
  2. Ізолює від холоду й шуму.
  3. Стійкий до впливу сонячних променів та вологи й холоду.

Які переваги мають металопластикові двері, представлені у компанії «Центр дверей»

Дверне полотно такої моделі складається з рами, і заповнене триплексом або броньованим склом. Його рама повинна бути виготовлена із п’ятикамерного профілю товщиною не менше від семи-десяти міліметрів. До того ж, виробник має оснастити конструкцію рами металевим армуючим каркасом. По периметру такі двері мають гумову заглушку. Для зовнішніх дверей не радять обирати варіант, засклений більше, ніж на третину.

Таким чином, металопластикові двері:

  1. Герметичні, тому добре захистять від шуму, вологи та запахів.
  2. Стійкі до температурних перепадів та хімічних речовин.
  3. Легко миються чистячими засобами.
  4. Мають безліч дизайнерських рішень.

Якщо визначальний фактор – це надійність, тоді слід знати, що двері поділяють на три класи за зламостійкістю:

  • 1 клас – двері можна легко відкрити підручними засобами, якщо метал каркасу досить тонкий – навіть консервним ножем.
  • 2 клас – двері важко зламати простими електричними інструментами. Більшість пропонованих виробниками конструкцій належать до цього типу.
  • 3 клас – двері, для злому яких злодіям знадобиться не менш як тридцять хвилин і болгарка потужністю від 500 Вт.
Опубликовано : 29.10.18

Рекомендуем
 

Курс доллара

Курс евро


 
При согласованном полном или частичном копировании текстовых материалов с сайта
обязательным является размещение ссылки на ресурс. Copyright ©