Бои за земельные участки: кому следует дать взятку?

Народним депутатам Єгору Соболєву та Вадиму Івченко на початку лютого поточного року неофіційно присвоєно звання головних ньюзмейкерів парламенту.

Усіма українськими каналами було показано бійку представника «Батьківщини» та його колеги з «Самопомочі». Цю суперечку вже охрестили найбільш жорстокою з парламентських зіткнень. Фрагменти поєдинку телеглядачам демонстрував навіть американський CNBC. Соціальні мережі ця подія також не оминула – найцікавіші епізоди бійки стали приводом для ведення суперечок і активно коментувались, визначаючи кращого з суперників «боксера».

Деталей справжньої причини суперечки до цього часу не встановлено. Однак, відомо, що виникла вона у зв’язку з прийняттям законопроекту №1159, згідно якого пропонується передача місцевим радам права розпоряджатись землями державного значення.

Соболєв притримується тієї точки зору, що до тих пір, поки не буде сформоване дієве місцеве самоврядування, вищеназваний законопроект однозначно не можна приймати, оскільки в порівнянні з державою, земля грабується набагато швидше.

Цим самим депутат натякає на поширення хабарництва при передачі земельних ділянок в оренду. Практика таких дій, де за 1 га землі чиновники вимагають близько 200-300 доларів США, поширена в багатьох регіонах.

Опубликовано : 02.03.15

Рекомендуем
 

Курс доллара

Курс евро


 
При согласованном полном или частичном копировании текстовых материалов с сайта
обязательным является размещение ссылки на ресурс. Copyright ©