Сонячна електростанція 30 кВт, якщо даху не хватає, як варіанти встановлення?
Згідно з законодавством, приватна сонячна електростанція не може мати більшу потужність ніж 30 кВт. У більшості випадків такої потужності достатньо для забезпечення свого будинку, також, щоб мати пасивний дохід від продажу державі надлишку енергії.

Що робити, якщо ви бажаєте мати більш масштабні об'єми станції, які будуть перевищувати допустиму для приватного підприємства норму? В такому випадку можливі інші варіанти розміщення, конструкція, окремий навіс або реалізувати проект промислового масштабу.

Якщо даху для встановлення СЕС по площі не хватає то вихід є, наприклад встановлення цільнозварної металоконструкції на якій можна в одному "полі" розмістити всі сонячні батареї.

Перевагами такого розміщення будуть:

1. Краще охолодження сонячних батарей - відповідно збільшиться генерація в літню жару.

2. Всі панелі працюють в одному полі, відповідно не буде перекосу виробітки по стрінгах...

3. Немає ризиків для даху, протікання і його обслуговування,

4. Їх легко зняти, замінити, помити і обслуговувати.

Нюанси підключення промислової сонячної електростанції
Для реалізації такого проекту, наприклад, підключенні СЕС із потужністю 45 або 50 кВт вам буде потрібно запастися часом, у середньому, це від 6 до 9 місяців. Такі часові та фінансові витрати вже у ближчий час себе зможуть виправдати. Так, згідно з підрахунками спеціалістів, за рік роботи, станція потужністю 50 кВт по програмі "Зелений тариф" принесе вам 275 тис. грн прибутку. Окупність системи у середньому досягається за 3-5 років роботи.
Сонячна електростанція 30 кВт у смт Стара Вижівка

Для встановлення промислової сонячної станції, вам знадобиться додаткове обладнання, окрім основного. Залежно від потужності майбутньої станції, це буде:

  • підстанції підєднання;
  • центр автоматизації та моніторингу роботи станції;
  • спеціальні фотомодулі класу ТР1.

Для того, щоб промислова станція почала свою роботу, необхідно пройти декілька етапів, серед них:

  • підготувати проект майбутньої сонячної станції;
  • необхідна кількість земельної ділянки ;
  • підготовка ТЕО;
  • закупівля всього необхідного обладнання;
  • монтаж системи та наладка обладнання;
  • оформлення необхідної документації. Отримання ліцензії, підписання договору купівлі-продажу електроенергії та підписання договору про підключення станції до "Зеленого тарифу".

Замовити необхідне обладнання, отримати консультацію та допомогу відносно всіх нюансів підключення сонячної станції ви зможете у спеціалістів нашої компанії Правильне електроживлення. Багаторічний досвід та багато успішних проектів допомогли нам стати однією з провідних компаній у цьому напрямку. Довіряйте професіоналам!

Опубликовано : 06.04.18

Рекомендуем
 

Курс доллара

Курс евро


 
При согласованном полном или частичном копировании текстовых материалов с сайта
обязательным является размещение ссылки на ресурс. Copyright ©