До чого пасує жіноча сумка

Красива і вишукана жіноча сумка повинна доповнювати гардероб кожної дівчини, вона несе в собі дві функції: функціональність і красу. Важливо зауважити, що навіть сама розкішна і акуратна жіноча сумка, яка не лічить до вашого образу, може виглядати не дуже красиво, а образ стане недосконалим і навіть сірим похмурим. Тому слід дотримуватися деяких правил по правильному поєднанню стильних аксесуарів з одягом.
Не так давно дуже модним вважався стильний образ одного тону кольору. Це звісно стосувалося і взуття, і аксесуарів, в тому числі сумок. Але дана тенденція сьогодні вже не працює, так як образ, в якому всі деталі мають однаковий колір, виглядає недосконало і нудно. В сучасній моді сумки, ремені або взуття - це оригінальне доповнення гардероба, яке повинно мати нейтральний колір. Саме аксесуари таких колірних рішень здатні створювати гармонію в образі і підкреслювати особливості самого одягу.

Якщо у вашому гардеробі переважно витримані і спокійні тони, то доцільним буде доповнення таких нарядів яскравими і барвистими аксесуарами. Жіночі сумки, виконані в соковитих кольорах, будуть доречні з чорними, сірими, білими або кремовими речами. В такому випадку аксесуар є незамінним атрибутом образу і робить акценти на жіночій індивідуальності і вишуканому смаку. Якісні і красиві жіночі шкіряні моделі середнього розміру є родзинкою образу. Виконані в яскравих кольорах, вони будуть чудово поєднуватися з одягом спокійних і невимушених тонів. Образ при цьому завжди виглядає привабливо, яскраво і сміливо.

Крім гардероба, сумки повинні виграшно виглядати в тандемі з взуттям. Так, сумки та взуття однакового кольору і принтів - це несмак, якому в сучасному світі немає місця. Натомість варто відзначити, що яскраві туфлі обов'язково повинні супроводжуватися такою ж колоритною моделлю, але вже іншого кольору. До чорного і білого взуття підходять абсолютно будь-які сумки, незалежно від форми і відтінку. Таке взуття є універсальним, але при підборі до неї модного аксесуара варто включити уяву, щоб створити образ, який буде виграшно і стильно виглядати.

Підібрана зі смаком жіноча сумка здатна зробити нудний і сірий повсякденний образ особливим і таємничим. А без смаку підібрана річ навіть в поєднанні з дорогими брендовими речами призводить до повного дисбалансу в образі і втрати привабливості. Сучасний вибір всіляких аксесуарів дозволяє створювати вишукані і унікальні образи.

Опубликовано : 12.05.18

Рекомендуем
 

Курс доллара

Курс евро


 
При согласованном полном или частичном копировании текстовых материалов с сайта
обязательным является размещение ссылки на ресурс. Copyright ©