У поточному 2018 році Україна перейде на європейські стандарти якості молочної продукції. Це має на увазі використання в приватному господарстві доїльних апаратів, холодильних камер зберігання і посилення контролю при зборі молока у фермерів. У поточному 2018 році Україна перейде на європейські стандарти якості молочної продукції. Це має на увазі використання в приватному господарстві доїльних апаратів, холодильних камер зберігання і посилення контролю при зборі молока у фермерів. Перед фермерами, які займаються розведенням корів для отримання молока, постало питання вибору техніки для поліпшення власної молочної продукції. Постараємося розглянути в цій статті деякі важливі аспекти при виборі засобів механізації для домашнього доїння. Якщо ви хочете купити доїльний апарат переходите на сайт https://byrenka.com.ua.
Типи доїння
Важливим елементом під час доїння виступає стакан, він має всередині соскову гуму. Під час доїння за допомогою вакууму апарат подає повітря в міжстінний простір між склянкою та гумою, відбувається поступально-пульсуюче здавлювання гумою соска тварини.
Робота двотактної системи полягає в періодичному змиканні гуми, тим самим визначаючи два такту: смоктання і стиснення. Зазвичай доїльні апарати з двотактної системою працюють в парно-чергується режимі. Доїння цим апаратом здійснюється досить швидко.
Трехтактна система, крім такту смоктання і стиснення, має ще й такт відпочинку за рахунок роботи перепускного клапана в колекторі. Всі склянки в доїльному апараті з трехтактной системою працюють синхронно.
Види доїльних апаратів
Дізнавшись відгуки фермерів про доїльнi апарати, з урахуванням їх надійності, економічності і особливостей техобслуговування, можна виділити кілька моделей:
Доїльний апарат «Доюшка». Має низку переваг.
- Має поршневий насос, який створює не багато шуму, ніж вакуумний сухого типу;
- Споживає при роботі мало електроенергії;
- Дуже компактна і легка за вагою установка, відрізняється стійкістю, тому під час використання не перевертається;
- Досить проста конструкція дозволяє легко експлуатувати і обслуговувати «Доюшку»;
- Бідон і колектор зроблені з нержавіючої сталі;
- Мотор розташований на задній частині рами, що запобігає його нагрівання;
- Невисока ціна установки.
|