Як вибрати доїльний апарат
У поточному 2018 році Україна перейде на європейські стандарти якості молочної продукції. Це має на увазі використання в приватному господарстві доїльних апаратів, холодильних камер зберігання і посилення контролю при зборі молока у фермерів.

У поточному 2018 році Україна перейде на європейські стандарти якості молочної продукції. Це має на увазі використання в приватному господарстві доїльних апаратів, холодильних камер зберігання і посилення контролю при зборі молока у фермерів. Перед фермерами, які займаються розведенням корів для отримання молока, постало питання вибору техніки для поліпшення власної молочної продукції. Постараємося розглянути в цій статті деякі важливі аспекти при виборі засобів механізації для домашнього доїння. Якщо ви хочете купити доїльний апарат переходите на сайт https://byrenka.com.ua.

 

Типи доїння

Важливим елементом під час доїння виступає стакан, він має всередині соскову гуму. Під час доїння за допомогою вакууму апарат подає повітря в міжстінний простір між склянкою та гумою, відбувається поступально-пульсуюче здавлювання гумою соска тварини.

Робота двотактної системи полягає в періодичному змиканні гуми, тим самим визначаючи два такту: смоктання і стиснення. Зазвичай доїльні апарати з двотактної системою працюють в парно-чергується режимі. Доїння цим апаратом здійснюється досить швидко.

Трехтактна система, крім такту смоктання і стиснення, має ще й такт відпочинку за рахунок роботи перепускного клапана в колекторі. Всі склянки в доїльному апараті з трехтактной системою працюють синхронно.

Види доїльних апаратів

Дізнавшись відгуки фермерів про доїльнi апарати, з урахуванням їх надійності, економічності і особливостей техобслуговування, можна виділити кілька моделей:

Доїльний апарат «Доюшка»Має низку переваг.

  1. Має поршневий насос, який створює не багато шуму, ніж вакуумний сухого типу;
  2. Споживає при роботі мало електроенергії;
  3. Дуже компактна і легка за вагою установка, відрізняється стійкістю, тому під час використання не перевертається;
  4. Досить проста конструкція дозволяє легко експлуатувати і обслуговувати «Доюшку»;
  5. Бідон і колектор зроблені з нержавіючої сталі;
  6. Мотор розташований на задній частині рами, що запобігає його нагрівання;
  7. Невисока ціна установки.

 

Опубликовано : 08.09.18

Рекомендуем
 

Курс доллара

Курс евро


 
При согласованном полном или частичном копировании текстовых материалов с сайта
обязательным является размещение ссылки на ресурс. Copyright ©