Здати лом золота
Здати лом золота

Практично в кожній родині знайдеться ламана ланцюжок без застібки, пошкоджене кільце з випали каменем і сережка без пари. Це і є лом золота або вторинний дорогоцінний метал. Прикраси без належного ремонту лежать в скриньці роками, проте мало хто знає, що деформований аксесуар можна здати в спеціалізовану фірму.
 
Скупку брухту золота здійснюють багато компаній. Якщо Ви вирішите здати золото в наш ломбард, співробітники оцінять жовтий благородний метал і Ви отримаєте гроші за прикрасу.

Як визначають вартість брухту?

Сумарну вартість брухту визначають наступним чином: множать ціну золота за грам на вагу брухту. При цьому експерт враховує пробу сплаву, історичну і художню цінність - останні два властивості допоможуть Вам здати брухт золота з десятиразової націнкою. Найнижче оцінюються екземпляри 375 другої спроби, вище за все - 958-ий.

    - Дізнатися вартість брухту в нашому ломбарді Ви можете за допомогою "онлайн калькулятора".

Скупка лому золота з рідкісних колекцій також може принести істотний прибуток. Якщо композиція містить камінь першої групи, наприклад, сапфір або діамант, Ви зможете продати його окремо.

Який прибуток отримує від цього ломбард?

Після того, як Ви зважитеся здати брухт золота, дефектні прикраси відправлять на афінажних завод. Ломбард запрацює свої комісійні. На заводі благородний метал перероблять в сплав, щоб виготовити з нього нові ювелірні вироби.
 

Опубликовано : 28.09.20

Рекомендуем
 

Курс доллара

Курс евро


 
При согласованном полном или частичном копировании текстовых материалов с сайта
обязательным является размещение ссылки на ресурс. Copyright ©